Popularne

Kompleks dwóch kameralnych bloków, pięknie położony w malowniczej okolicy Brdyuj ...

Nowe mieszkania Bydgoszcz Szwederowo Perłowa Dolina etap II

Dodaj do ulubionych

Opis

Perłowa Dolina jest inwestycją realizowaną na Górzyskowie u zbiegu ulic Kossaka, Pięknej i Orlej, obejmująca budowę 235 mieszkań. W ramach I etapu do dyspozycji lokatorów oddajemy 133 mieszkania w zróżnicowanych metrażach od 27 do 180 m2. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Teren zewnętrzny wokół budynku to przede wszystkim zieleń z ławkami, siłownią zewnętrzną oraz placem zabaw dla najmłodszych. Lokalizacja inwestycji przy malowniczej Dolinie Pięciu Stawów pozwala na korzystanie z udogodnień miejskiej infrastruktury oraz umożliwia rekreację w otoczeniu natury.

Nowoczesna architektura budynku nie tylko nadaje nowy trend urbanistyczny w Bydgoszczy, ale również zapewnia rozpoznawalność i niepowtarzalność inwestycji.

Liczne obłości nadają Perłowej Dolinie nowoczesny charakter. Kaskadowa konstrukcja zapewnia przyszłym mieszkańcom komfort korzystania z przestronnych tarasów i balkonów.

Realizacja inwestycji nastąpi w dwóch etapach. Termin ukończenia pierwszego etapu to IV kwartał 2019 roku, równo rok później zostanie ukończony etap drugi.

Informacje dodatkowe

Liczba kondygnacji w budynku 1
Liczba mieszkań 102
Powierzchnia od 25
Liczba pokoi od 2
Powierzchnia do 187
Realizacja IV kw. 2020
Liczba pokoi do 5

Lokalizacja

Szwederowo, Bydgoszcz
0rla 47, 85-301

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 82
Wyświetlony: 1149
Wygasa: 2031-01-22 12:46:00

Mapa inwestycji