Popularne

Kompleks dwóch kameralnych bloków, pięknie położony w malowniczej okolicy Brdyuj ...

Nowe mieszkania Warszawa Mokotów Osiedle Krzemowe etap III

Dodaj do ulubionych

Opis

Osiedle Krzemowe, zlokalizowane w dzielnicy Mokotów, stanowi atrakcyjną propozycję dla osób, które poszukują nowego mieszkania z dobrym dojazdem do centrum Warszawy. Budowa osiedla na Mokotowie podzielona jest na III etapy. W ofercie są mieszkania o funkcjonalnych rozkładach, z dostępem do balkonu lub tarasu w zależności od piętra. Duży wybór lokali w zróżnicowanych metrażach sprawia, że każdy może znaleźć lokum odpowiadające jego potrzebom, niezależnie czy ma to być kompaktowe mieszkanie na start czy przyszłościowe, kilkupokojowe mieszkanie dla rodziny. W ofercie są także lokale usługowe zlokalizowane od strony ul. Cybernetyki.

Nowe mieszkanie to same plusy

Nowoczesna architektura nie tylko przyciąga wzrok, ale też zapewnia funkcjonalne rozwiązania dzięki którym mieszka się przyjemnie i komfortowo. Dla najmłodszych zaplanowano plac zabaw, dla pozostałych mieszkańców miejsca do odpoczynku i przyjemną dla oka zieleń. Pod budynkami znajduje się garaż podziemny. Na terenie osiedla przewidziano także ogólnodostępne naziemne miejsca postojowe. Mieszkanie w centrum miasta w którym nie będziesz musiał martwić się o miejsce do parkowania, to komfort nie do przecenienia. Ponadto, wybierając mieszkanie z rynku pierwotnego oszczędzasz na rachunkach – dobrej jakości materiały i nowoczesny projekt budynku przekładają się na niższe koszty eksploatacji.

Osiedle Krzemowe zlokalizowane jest przy ul. Cybernetyki 2 w dzielnicy Mokotów, na terenie warszawskiego Służewca. Pobliska stacja metra, a także stacja kolejowa oraz komunikacja miejska zapewniają szybki i sprawny dojazd do centrum Warszawy. Większość codziennych spraw można jednak załatwić na miejscu. Galeria Mokotów to bogate zaplecze handlowo-rozrywkowe. Są tu sklepy, restauracje, kino, klub fitness i rozmaite punkty usługowe. W okolicy nie brakuje także szkół, przedszkoli i placówek opieki medycznej. Wolny czas przyjemnie spędzisz na świeżym powietrzu – na torze wyścigów konnych lub w Parku Arkadia, wśród malowniczej scenerii otaczającej pałac Królikarnia. Mieszkanie w dobrze rozwiniętej części miasta nie tylko stwarza możliwości, ale także pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Informacje dodatkowe

Liczba kondygnacji w budynku 10
Liczba mieszkań 55
Powierzchnia od 53
Liczba pokoi od 2
Powierzchnia do 84
Realizacja I kw. 2019
Liczba pokoi do 4

Lokalizacja

Mokotów, Warszawa
Cybernetyki 2

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 52
Wyświetlony: 1380
Wygasa: 2029-09-24 22:00:00

Mapa inwestycji