Popularne

Osiedle przy ul. Sowińskiego Szukasz mieszkania w Warszawie, które spełni wszy ...
Nowe mieszkanie Lesznowola

Nowe mieszkania Lesznowola

 

Lesznowola to gmina, w które buduje się bardzo dużo mieszakń i domów.

Nowe mieszkania Lesznowola 2020

  • Nowe mieszkania Lesznowola Zamienie Zielone Zamienie Etap III. Zielone Zamienie 3 będzie składać się z 5 budynków, łącznie ze 114 nowych mieszkań (2,3 i 4 pokojowych) o metrażach od 31 do 86 m2, wyposażonych w przestronne balkony. Do mieszkań na parterze przylegają zielone ogródki. W budynkach znajdują się windy. Teren osiedla zagospodarowany będzie przemyślaną zielenią, znajdziemy tu ciche alejki i plac zabaw dla dzieci.

Nowe mieszkania Lesznowola 2019

  • Nowe mieszkania Lesznowola Villa Volare W kameralnych dwupiętrowych willach mieści się 84 mieszkań.
  • Nowe mieszkania Lesznowola Zamienie Zielone Zamienie Etap II Zielone Zamienie 2 to drugi etap inwestycji Zielone Zamienie, Budowa ruszyła w maju tego roku. Inwestycja zostanie rozbudowana o 5 budynków trzypiętrowych, wyposażonych w windy. W ofercie znajduje się 115 cichych mieszkań 2,3 i 4 pokojowych w metrażach od 31 do 69 m2.

Nowe mieszkania Lesznowola 2018

  • Nowe mieszkania Lesznowola Zamienie Zielone Zamienie Etap I trzech kondygnacji, każdy z nich wyposażony Pierwszy etap inwestycji składa się z 3 budynków złożonych trzech kondygnacji, każdy z nich wyposażony w windy. W ofercie znajduje się 66 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 30 do 80 m2.
  • Nowe mieszkania Lesznowola Nowa Iwiczna Jaskółki 8. Jaskółki 8 to miejsce, w którym każdy poczuje się jak w domu. 12 bezczynszowych mieszkań o powierzchni 75m2 każde.

Nowe mieszkania Lesznowola 2017

  • Nowe mieszkania Lesznowola Villa Volare W kameralnych dwupiętrowych willach mieści się 84 mieszkań.

 

 

Mapa inwestycji