Popularne

Osiedle przy ul. Sowińskiego Szukasz mieszkania w Warszawie, które spełni wszy ...
Nowe mieszkanie Lesznowola

Nowe domy Lesznowola

 

Lesznowola to gmina, w które buduje się bardzo dużo mieszakń i domów.

Nowe domy Lesznowola 2019

  • Nowe domy Lesznowola Zgorzała Osiedle Bocian etap I Powierzchnia użytkowa segmentów to około 73 lub 96 metrów. Powierzchnię użytkową segmentów stanowi parter i piętro pełnej wysokości.
  • Nowe Domy Lesznowola Willa Mirabelka II „Willa Mirabelka II” to już ósma inwestycja spółki Patio, w ramach której zrealizujemy budowę zamkniętego, kameralnego osiedla 28 domów jednorodzinnych o powierzchni od  97 do 126 m2 powstałych na działkach od 160 do 300 m2.
  • Nowe domy Lesznowola Nowa Wola Lake village I Segmenty Lake Village realizujemy w miejscowości Nowa Wola gm. Lesznowola, która gwarantuje dostęp do pełnej infrastruktury. W okolicy znajdują się liczne obiekty handlowe, lokale usługowe, szkoły, przedszkola oraz centra rozrywki dla całych rodzin.

Nowe domy Lesznowola 2018

  • Nowe domy Lesznowola Nowa Iwiczna Osiedle Natura Osiedle składać się będzie z budynków jednorodzinnych o niskiej zabudowie (max. do 12 metrów),

Nowe domy Lesznowola 2017

  • Nowe domy Lesznowola Nowa Wola Zielona Polana 2A Pozwól sobie na luksus mieszkania w podmiejskim zespole willowym. Cisza, bezpieczeństwo i niebanalna, śródziemnomorska architektura - to przyciąga do zespołu willowego Zielona Polana
  • Nowe Domy Lesznowola Willa Mirabelka I „Willa Mirabelka I” to już ósma inwestycja spółki Patio, w ramach której zrealizujemy budowę zamkniętego, kameralnego osiedla 28 domów jednorodzinnych o powierzchni od  97 do 126 m2 powstałych na działkach od 160 do 300 m2.

Mapa inwestycji