Popularne

Osiedle przy ul. Sowińskiego Szukasz mieszkania w Warszawie, które spełni wszy ...

Nowe mieszkania Lesznowola Zamienie Zielone Zamienie Etap I

Dodaj do ulubionych

Opis

Pierwszy etap inwestycji składa się z 3 budynków złożonych trzech kondygnacji, każdy z nich wyposażony w windy. W ofercie znajduje się 66 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 30 do 80 m2.

Budowa pierwszego etapu biegnie ku końcowi. Jej zakończenie planowane jest na II kwartał 2018 roku. Odebranie kluczy przez przyszłych właścicieli nastąpi na przełomie II i III kwartału 2018 roku.

Dla Singla – Niewielkie mieszkania już od 30 m2 pozwolą osobom młodym, niezależnym spełnić marzenia o zakupie własnego lokum. Mieszkania idealnie spełnią wymagania singli szukających wytchnienia od miejskiego gwaru.

Dla Pary – Zróżnicowane metraże, otwarte przestrzenie, funkcjonalne rozkłady mieszkań, a przy tym atrakcyjne ceny mieszkań sprawią, że każda para będzie czuć komfortowo w swoim wymarzonym mieszkaniu.

Dla Rodziny – Przestronne mieszkania 3 i 4 pokojowe to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy, przynosi rodzicom ukojenie i daje poczucie pełnego wytchnienia.

Informacje dodatkowe

Liczba kondygnacji w budynku 4
Liczba mieszkań 66
Powierzchnia od 30
Liczba pokoi od 2
Powierzchnia do 80
Realizacja III kw. 2018
Liczba pokoi do 4

Lokalizacja

Lesznowola
Zamienie Wanilinowa 8

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 62
Wyświetlony: 256
Wygasa: 2022-10-25 14:53:00

Komentarze

Mapa inwestycji