500m

  Jesteś w: 500m >> Deweloperzy >> woj. dolnośląskie >> DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.

Inwestycje

Inwestorzy

Wiedza

szukajDeweloper DOM.developer Wrocław Sp. z o.o.

Spółka "DOM.developer Wrocław", jako nowy podmiot powstała w 2004 roku, w wyniku przekształceń właścicielskich istniejącej od 2002 roku spółki "Dom - Developer" we Wrocławiu, przejmując jednocześnie w pełni prawa do logo i doświadczeń realizacyjnych poprzedniej spółki. Zarząd i podstawowa kadra managerska funkcjonują w niezmienionym składzie od 2002 roku.

Od początku istnienia rozwijamy się dynamicznie. Aktualnie zorientowaliśmy się na działalność w obrębie lokalnego wrocławskiego rynku mieszkaniowego ze względu na jego dużą chłonność i atrakcyjne perspektywy rozwoju w najbliższych latach.

Zrealizowaliśmy już Kompleks mieszkalny KRZYCKA-SKARBOWCÓW (85 mieszkań), którego zdjęcia przedstawiamy w prezentacji . W zgodnej opinii wszystkich klientów stanowi on przykład wyjątkowo udanego i przyjaznego miejsca zamieszkania .

Niedawno zakończyliśmy sprzedaż zasobów lokalowych w jednym z najładniejszych kompleksów mieszkalno-usługowych OSIEDLE LEŚNE, usytuowanego w obrębie ul. Dolnobrzeskiej i Owczarskiej we Wrocławiu (140 mieszkań i 14 lokali użytkowych). Atrakcyjna lokalizacja w połączeniu z niebanalnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami projektowymi, sprawiły iż 100% mieszkań i lokali usługowych znalazło już swoich szczęśliwych Nabywców.

W I kwartale 2006 r. zakończyliśmy realizację inwestycji BLUE HOUSE u zbiegu ulic Lompy i Daszyńskiego we Wrocławiu ( kamienica w Śródmieściu z 17 mieszkaniami + lokal usługowy ).

Aktualnie kończymy realizację kolejnej atrakcyjnej inwestycji mieszkaniowej APARTHOUSE OPORÓW,. Realizowana inwestycja, to zespół apartamentowy zlokalizowany na Oporowie - prestiżowej, willowej dzielnicy Wrocławia ( 44 apartamenty z garażami w zamkniętym kompleksie ).

dodano: 2007-01-29   aktualizowano: 2007-07-20
darmowe ogłoszenia - nieruchomoœci

Copyright 2006-2016     • ReklamaPrawa autorskieZastrzeżenia prawneO 500m.plKontaktRegulamin Forum